Apie „Pinigų bitę“

Tikimės, kad svetainė „Pinigų bitė“ (www.pinigubite.lt) Jums bus nešališkos ir patikimos informacijos apie asmeninių finansų planavimą ir tvarkymą šaltinis.

Šioje svetainėje rasite informacijos, kaip elgtis su kasdieniais pinigais, kaip sutaupyti, skolintis ir neprasiskolinti, kaip apsisaugoti nuo sukčiavimo ar, kilus ginčui su finansinių paslaugų teikėju, apginti savo teises.

Svetainėje taip pat pateikiama išsami informacija apie populiariausias finansines paslaugas ir produktus, o nepasiklysti finansų pasaulyje padės pagrindinių terminų žodynėlis ir įvairios skaičiuoklės.

Daug dėmesio skirsime ir pensijos planavimo klausimams – išsamiai pristatysime Lietuvos pensijų sistemos aktualijas, skelbsime pensijų fondų veiklos rezultatus.

Šioje svetainėje rasite ne tik naujienų, aktualijų ir straipsnių, susijusių su asmeniniais finansais, bet ir informacijos apie įvairius renginius, seminarus.

Svetainės „Pinigų bitė“ www.pinigubite.lt sukūrimas – viena iš pirmųjų Lietuvos banko 2013 m. pradžioje patvirtintos Finansinio švietimo koncepcijos priemonių. Šios koncepcijos tikslas – gerinti šalies gyventojų finansinį raštingumą, skatinti domėtis asmeninių finansų valdymu ir priimti racionalius finansinius sprendimus.

 

 

Spausdinti
Dalintis e.paštu
Siuntimas e. paštu
* - privalomi laukeliai
UŽSISAKYKITE „PINIGŲ BITĖS“ NAUJIENLAIŠKĮ